تایل ترمووود یا کفپوش چوبی چیست؟

تایل ترموود و یا تایل ترمووود یک زیره پلاستیکی تایل ترمووود میباشد, تایل معادل لغوی کاشی است (THERMOWOOD TEXTURE) الوار ساده ترمووود را (SHP) در اندازه های ۳۰ یا ۱۵ سانتی متری برش می دهند و برروی زیره های مخصوصی از جنس پلاستیک پیچ میکنند.

تایل ترمووود چگونه ساخته میشود؟

برای ساخت تایل ترمووود نیاز به اره مخصوص برش چوب ترمووود است که چوب ترمو را به اندازه های مورد نیاز برش بدهیم. برشکاری چوب ترموود را میتوان با اره های معمولی نجاری انجام داد اما تیغه آن حتما باید مخصوص برش ترموود باشد تا از دندانه دندانه شدن و لب پر شدن چوب ترمو جلوگیری به عمل بیاید زیرا چوب های لب پرشده و پوسته پوسته شده فاقد زیبایی و اصالت چوب ترمووود است.

ضخامت چوب تایل ترموود

چون در ساخت تایل ترموود از چوب ترمو وود با ضخامت ۲۰ میلی متر استفاده میشود در نتیجه اندازه پیچ تایل ترموود باید با احتساب پد پلاستیکی تایل ترمو وود۴۰میلی متر باشد و ضخامت آن هم نهایتآ ۲۵ میلی متر.زیرا ضخامت بالاتر باعث ترک خوردگی و در نهایت شکستن چوب ترمو میشود و طول بلند تر از ۴۰ میلی متر هم چوب ترمو را سوراخ میکند و از طرف دیگر تایل بیرون میزند. تمامی سه مورد فوق بر روی قیمت تایل چوبی ترموود یا همان قیمت تایل ترموود تاثیر مستقیم دارد.
bestchoob-thermowood

کاربرد تایل ترموود چیست؟

تایل ترموود (کفپوش ترمووود) به عنوان جایگزین سیمان و موزاییک های معمولی در کف سازی و محوطه های فضاز بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برای استفاده در بالکون و تراس ساختمان نیز مورد استفاده قرار میگیرد که بسیار زیبا و شیک است. از نوع ترمووود عش آن هم برای زیر دوشی در حمام و استخرهای ورزشی اسفاده میشود.
به علت نصب آسان و جمع آوری راحت آن در کف سونا خشک هم مورد استفاده قرار میگیرد.
elements-bg-alt

با ما در تماس باشید

  شرح مختصری از ما

  وارد کننده انواع ترموود فنلاندی با دارا بودن مدارک شناسایی واقعی بودن منشا چوب ترمو از فنلاند و وارد کننده انواع رنگ مخصوص ترموود از کشور فنلاند مانند رنگ ترموود تیکوریلا و رنگ ترموود تکنوس

  کاربرد های چوب ترموود شامل :

  استفاده از چوب ترموود به عنوان چوب نمای ساختمان , چوب ترمو مخصوص طراحی دکوراسیون داخلی , ترموود دک مخصوص کف سازی برای محوطه های داخلی و خارجی مانند تراس و روف گاردن و حیاط و مخصوص مکانهایی که درجه رطوبت بالایی دارند مانند کناره های استخر و سونا و زیر دوشی.

  تماس با ما

  تلفن تماس : ۵۶۲۷۵۱۷۴-۰۲۱

  موبایل: ۰۹۱۲۲۹۸۷۳۴۲ و ۰۹۹۰۳۷۳۲۳۸۰

  ایمیل : [email protected]

  لطفا به علت شرایط کرونا قبل از تشریف فرمایی هماهنگ کنید

  پشتیبانی ۲۴ ساعته
  به صورت مادام العمر

  آدرس ما : ایران – تهران
  بزرگراه آزادگان – احمدآباد مستوفی – بعد از میدان پارسا – خیابان انقلاب – پلاک ۱۰

  آخرین مقالات تایل ترموود