نحوه انبارداری ترمووود

انبارداری چوب ترمو وود

نحوه انبارداری ترمووود

نحوه انبارداری ترمووود

نحوه انبارداری ترمووود

در این مطلب می خواهیم در مورد نحوه نگهداری انبار ترمووود توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. همراه ما باشید.

خصوصیات مواظبت از انبار ترمووود

مواظبت کردن ، مراقبت و ذخیره سازی مناسب محصولات نمای چوبی ترمووود در انبار ترمووود از برترین عوامل اثرگـذار بر روی کیفیت اقلام اسـت چون در بعضـی مسائـل نداشتن رعایت نکته ها سبب ایجاد ترک, پوسیدگی و انحنای الوار می شود. اصولا , چنین محصولات چوب نما می بایست در فضاهای خشک ذخیره سازی شوند. از آنجای که دستورالعمل ویژه ای در رابطه با درجه گرما چنین فضاهائی وجود ندارد, انبار ترمووود خنک بهـتر می باشند . محصولات می بایست به خوبی حاوی کاورهای محافظ و در فضاهای انبار مسقف چیدمان شوند. بسته های الوار می بایست به شکل افقی بر روی هم قرار گیرند, به طوری که پایین قطعات تیرک های نگهدارنده وزن وجود داشته باشند تا از ایجاد انحنا بر روی قطعاتی که در سطوح پایین وجود دارند ممانعـت به عمل آید.

نحوه مواظبت کردن انبار ترمووود آپارتمانی

حتی المقدور کوشش شود تا سطوح ترموود در انبار ترمووود با زمین ارتباط پیدا ننمایند.

پیش از اقدام به نصب محصولات لوناوود بر روی سطوح دیوارها و کفپوش و ضمناً پیش از انجام برش

با بهره گیری از دستگاه ها, مناسـب تر می باشد تا الوار به شیوه تک تک

از بسته ها و پالتها به مدت چند ساعت بیرون شده

تا ابعاد چوب ترمووود به شرایط گرمای مکان تطبیق داده شوند.

اغلب دستورالعمل تطبیق به گرما مکانی به وسیله شرکت های سازنده ذکر می شوند.

فاصله پالت ها در انبار ترمووود صنعتی

درصورتیکه درانبار ترمووود از لیفتراک و دیگر بالابرنده ها بهره گیری می گردد به جهت انتقال پالت های چوب ترمووود بهتر می باشد تا با کمال دقت از حداکثر فاصله دستگاه تا پالت ها آنان را برداشت و ضمناً توصیه می شود تا زاویه برداشت محصولات را به حداقل رساند چون اقلام خشک ترمووود در بسته بندی انـدکی ترد و مستعد ایجاد ترک می باشند. باندل های بسته های الوار نمی بایست پیش از بهره گیری در طرح ها باز گردند و کوشش شود که به شکل اورجینال تا پیش از نصب حفظ شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *