به وبسایت حرفه ایی ما خوش آمدید

درباره بست چوب

این شرکت کار خود را در سال ۱۳۸۵ خورشیدی در تهران برای کارهای پیمانکاری شروع کرد. بعد از گذشت دو سال از تاسیس شرکت ,فعالیتهای شرکت به سمت کارهای بازرگانی در زمینه واردات مورد نیاز خود شرکت سوق پیدا نمود.

درباره ما

با کسب تجربه در زمینه واردات اقدام به وارد کردن فلزات سنگین و فولادهای خاص از کشورهای بلغارستان و ژاپن و کره جنوبی و چند کشور مطرح دیگر در این زمینه نمود و با تاسیس بازرگانی خارجی یک کمیته تشکیل داد تا به کشف نیازهای وارداتی کشور بپردازند. همراه با تشکیل این کارگروه و چندین سفر به کشورهای اروپایی و اسکاندیناوی اقدام به واردات بسیار محدود چوب و خصوصآ چوب ترمووود نمود تا امکان بازار سنجی شود سپس اقدام به واردات گسترده نماید. در مجموع بعد از دو سال دیگر و نهایتآ در سال ۱۳۸۹ اقدام به اخذ نمایندگی از بزرگترین و معتبرترین شرکت تولید ترمووود در دنیا یعنی شرکت متساوود فنلاند نمود. و واردات به شکل گسترده به داخل کشور و از مبادی رسمی و قانونی انجام شد. با بهره گیری از تجربیات چند ساله مدیران و پرسنل با تجربه خود در زمینه چوب ترمووود در تمام مقاطع ,تشکیل شده است که بدست آوردن رضایتمندی مشتری اولویت کار ما میباشد.ساده سازی امر خرید و قیمتهای مناسب و با کیفیت بودن چوب ترمووود گروه بست چوب همیشه سرلوحه کار ما بوده است. و بدست آوردن بخش بزرگی از بازار چوب ترمووود بدست  گروه بزرگ BESTCHOOB دلیلی بر واقعیت حرف مدیران و کارشناسان بست چوب میباشد.بست چوب توانست با بدست آوردن نمایندگی فروش متساوود فنلاند تا قبل از منحل شدن این شرکت فعالیت خود را آغاز نمود.

و اکنون با همکاری با شرکت  ترمووود SWM-WOOD   فنلاند فعالیت خود را ادامه می دهد.

کشور فنلاند به دلیل دارا بودن منابع بیشمار جنگلی، بهترین گزینه برای تولید چوب های ترمو وود میباشد.فنلاند بنیانگذار تکنولوژی و تولید چوب ترمو در دنیا میباشد. درفصل بهار درختان کشور فنلاند چون فقط به مدت دو ماه مجال برای رشد دارند در نتیجه بیشترین تلاش برای صاف و بدون گره بودن رادارا میباشند که این خود باعث میشود، چوب ترموود فنلاند از لحاظ کیفیت بسیار بالاترو بهتر از نمونه های روسی و ایرانی و کشورهای دیگر باشند.

گرایش بیش از پیش به چوب و طبیعت گرایی در هنر معماری والقا حس زندگی درشهرهای مدرن و شلوغ باعث شده تا امروزه الوارچوب ترمو(THERMOWOOD) یا همان چوب نمایشترین استفاده را در نماهای ساختمانی ایفا کند.به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی و غیر استانداردو صرفآ به کمک حرارت و بخار آب در تولید ترمو وودمیزان کپک زدگی وهجوم حشرات به آن به صفر می رسد.

 

شبکه های اجتماعی بست چوب

ما خلاق ترین هستیم

ruler-transparent

دقیق و مهندسی شده

بست چوب به اندازه ها دقت ویژه ای دارد،هدف ما مهندسی کار شماست

pen-transparent-70x70

ضمانت ۳۵ ساله

با ضمانت کالاهای ترمووود، خیال شما از بابت پایداری راحت است

paint-palette-transparent-70x70

طراحی گرافیکی حرفه ای

مجموعه بست چوب به بهترین نحو ممکن فضای گرافیکی شما را طراحی میکند.

ruler-2-transparent-70x70

تصویرسازی

نمای ساختمان شما به بهترین نحو ممکن خواهد شد.

با ما در تماس باشید

راه های ارتباط با ما

برای ارتباط با بست چوب میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

تلفن تماس : ۵۶۲۷۵۱۷۴-۰۲۱
ایمیل : [email protected]

تهران

ایران – تهران-بزرگراه آزادگان – احمدآباد مستوفی – بعد از میدان پارسا – خیابان انقلاب – پلاک ۱۰

تلفن تماس  ۱: ۰۹۱۲۲۹۸۷۳۴۲
تلفن تماس ۲: ۰۹۹۰۳۷۳۲۳۸۰