بازسازی ترموود و ترمیم رنگ ترموود و ترمیم چوب ترمو

ترموود چیست ؟

یکی از چوب هایی که رشد چشمگیری در سالهای اخیر داشته، چوب ترموود است. این چوب، فرآورده حاصل از چوب طبیعی به شمار آمده و از نقاط قوت بیشتری برخوردار می باشد. به این دلیل که با وجود اعمال فشار و دمای زیاد، نسبت به رطوبت و خیلی از عوامل دیگر، مقاوم گردیده است. اما آنچه که در ادامه می خواهیم راجع به آن صحبت کنیم، رنگ ترموود است. ترموود هم مانند سایر محصولات به رنگ نیاز دارد. البته رنگ کاری ترموود با دو هدف کلی صورت می گیرد. اولین هدف از رنگ آمیزی آن، افزایش زیبایی ظاهری آن است. دومین هدف و شاید مهمترین آن، تقویت چوب ترمووود است. رنگ ترموود از سری رنگ های شفاف محسوب می شود که به عنوان یک لایه روی آن اجرا می گردد. با اجرای این رنگ، مقاومت ترموود نسبت به نور آفتاب، باران و خیلی از عوامل جوی دیگر افزایش می یابد.( بازسازی ترموود )

مزایای بازسازی رنگ ترموود

طبیعی است که بعد از مدتی رنگ ترمووود دچار تغییراتی شود. در این زمان است که نیاز به بازسازی و ترمیم رنگ و چوب ترموود احساس خواهد شد. با انجام بازسازی، ظاهر این چوب مثل روز اول، نو به نظر رسیده و در نتیجه، عیوب و نواقص ظاهری آن برطرف خواهند شد. حالا دیگر این محصول که رنگ آن ترمیم و بازسازی شده، باعث زیباتر به نظر رسیدن نمای ساختمان خواهد شد. چرا که امروزه از آن در نماکاری بهره برده و نماهای طبیعی را شکل داده اند.

بازسازی ترموود و ترمیم رنگ ترموود
بازسازی رنگ ترموود چیست

فواید بازسازی رنگ ترمووود 

رنگ ترمووود  علاوه بر اینکه این چوب را مقاوم تر گردانده و اثرات سوء عوامل محیطی بر روی این چوب را دفع می سازد؛ آن را از تغییرات ظاهری نیز نجات می دهد. ضمن اینکه باید بگوییم رنگ کاری و یا بازسازی مجدد رنگ ترموود منجر به احیاء ظاهری این چوب خواهد شد. لذا اگر آثاری مثل رنگ پریدگی بر روی این چوب ظاهر شده باشد و رنگ قبلی، جلا و تازگی خود را از دست داده باشد؛ بازسازی رنگ باعث می شود تا این چوب، حتی بهتر از روز اول گردد.( بازسازی ترموود )

خواندن این مقاله
رنگ ترموود چیست و چه کاربردهایی دارد؟

در هر حال، حقیقتی که وجود دارد و حتما خود نیز به این حقیقت واقف هستید، این است که رنگ ها دائمی نیستند. پس نباید با یک بار رنگ آمیزی ترموود، این انتظار را داشته باشید که برای همیشه نو و تازه باقی بماند. چه بسا که با گذشت زمان و با وجود عوامل تهدید کننده محیطی، این رنگ دچار تغییراتی خواهد شد. البته این مشکل با بازسازی به خوبی حل شده و نتیجه، همان خواهد شد که انتظار داشتید.

ترمیم رنگ ترموود چیست
بهترین روش ترمیم رنگ ترموود آسیب دیده چیست

 

رنگ های مورد استفاده برای بازسازی ترمووود 

همانطور که برای رنگ آمیزی اولیه ترموود از یک سری رنگ های خاص بهره می گیرند. برای بازسازی آن هم مجددا از همین رنگ ها استفاده می نمایند. در ادامه می خواهیم این رنگ ها را نام برده و توضیحاتی را راجع به آنها ارائه دهیم. با ما همراه باشید:

  • رنگ روغنی ترمووود

رنگ هایی که بر پایه روغن هستند، از سری رنگ های شفاف به شمار می آیند. یعنی لایه ای شفاف و بی رنگ را روی چوب ایجاد می کنند. هدف از استفاده این رنگ ها، ایجاد لایه مراقبتی بر روی چوب است. نه رنگ بخشیدن به آن. این رنگ علاوه بر اینکه برای رنگ آمیزی اولیه ترموود انتخاب می شود، برای احیاء آن نیز استفاده می گردد. این رنگ با اجرای مجدد روی چوب، دوباره مقاومت آن را افزایش داده و از این نظر حائز اهمیت و توجه می باشد.

  • رنگ بر پایه آب ترمووود

این رنگ ها دارای تنوع زیادی بوده و ظاهر رنگی و زیبایی را به ترموود اعطا می کنند. مجریان علاوه بر اینکه این رنگ را در ابتدا برای این چوب استفاده می کنند، برای احیاء و بازسازی ترموود هم مجددا به سراغ آن می روند. ممکن است به مرور، ترموود دچار اثرات منفی مثل رنگ پریدگی شود. لذا در این زمان نیاز به رنگ کاری داشته و باید بازسازی آن صورت گیرد.

 

تعمیر و بازسازی رنگ ترمووود بصورت تخصصی
شرکت بست چوب ترمیم تخصصی رنگ و چوب ترموود ( بازسازی ترموود )

 

خواندن این مقاله
رنگ ترموود چیست و چه کاربردهایی دارد؟

با این کار، علاوه بر اینکه ظاهر این چوب، مانند روز نخست، خواهد شد. دوباره مقاومت آن افزایش پیدا کرده و در نتیجه هیچ یک از آثار ظاهری منفی در آن هویدا نخواهند گشت. هر یک از آلاچیق ها و یا مبلمان های موجود در فضاهای باز که به مرور رنگ پریده می شوند، قابلیت بازسازی با این رنگ را خواهند داشت. لازم است این نکته مهم را هم در خصوص این رنگ ها بگوییم و آن هم این است که رنگ بر پایه آب، سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و برای ما انسان ها نیز ضرری نخواهد داشت.( بازسازی ترموود )

برای بازسازی رنگ ترموود، باید چه نکاتی را رعایت کرد

سعی کنید برای بازسازی رنگ چوب ترمووودو ترمیم ترموود به سراغ رنگ های با کیفیت بروید. تجربه نشان داده رنگهای متعلق به برندهای معروف، علاوه بر اینکه دارای اعتبار بیشتری هستند، کیفیت به مراتب بهتری هم دارند. لذا استفاده از آنها در هنگام بازسازی، توام با نتایج بهتری خواهد بود. علاوه بر این موضوع، لازم است تا نکته دیگری را هم مد نظر قرار دهید. شما باید برای بازسازی، از یک متخصص کمک بگیرید. اگر خود تخصص کافی در این زمینه ندارید، دست به رنگ نشوید. در این صورت، هم زحماتتان به هدر رفته و هزینه ای هم که بابت خرید رنگ صرف کرده بودید، بر فنا خواهد رفت.( بازسازی ترموود )

البته این کار باعث بروز نتایج اسفناک دیگری هم خواهد شد و آن بروز عوارض و مشکلات جدی در چوب خواهد بود. همانطور که میدانید ترموود یکی از گرانترین و ارزشمندترین انواع چوب محسوب می شود. پس برای اینکه مانع از تخریب این چوب شوید، باید نهایت دقت را در زمان بازسازی رنگ ترمو به خرج دهید.( بازسازی ترموود )

مراحل بازسازی و ترمیم رنگ و چوب ترموود

مراحل مربوط به بازسازی  رنگ و ترمیم ترموود، خیلی زیاد نیست. تمامی این مراحل باید به درستی صورت گیرند تا نتیجه نهایی کار هم عالی از آب در آید. در ادامه به صورت مختصر و مفید به مراحل تعمیر و بازسازی رنگ این چوب اشاره خواهیم کرد:

  1. در مرحله اول، بازدیدهای لازم از چوب صورت می گیرد.( بازسازی ترموود )
  2. پس از آن، عارضه های موجود در چوب شناسایی می شوند.
  3. حالا نوبت تشخیص قطعی این عارضه هاست.( بازسازی ترموود )
  4. سپس بازرسانی که عملیات بازبینی را انجام داده اند، با توجه به نوع چوب وسایر فاکتورهای موجود، پیشنهادهای لازم را ارائه میدهند.
  5. ممکن است برخی از چوب ها سخت باشند و بعضی دیگر هم نرم. لذا فرایند بازسازی آنها با هم فرق خواهد داشت.
  6. در آخر هم بازسازی های لازم توسط مجریان متخصص صورت گرفته و تمام نواقص موجود در چوب، از بین خواهند رفت. به طوری که کوچکترین اثری از آنها باقی نخواهد ماند.( بازسازی ترموود )
خواندن این مقاله
رنگ ترموود چیست و چه کاربردهایی دارد؟
ترمیم رنگ و چوب ترموود با کمترین هزینه
پرسنل حرفه ای و آموزش دیده جهت بازسازی رنگ و چوب ترمووود و ترمیم ترموود شرکت بست چوب

 

انجام تعمیر و بازسازی رنگ و ترمیم ترموود به صورت کاملا تخصصی با شرکت بست چوب

همانطور که گفته شد، تعمیر و بازسازی و ترمیم و بازسازی رنگ و چوب ترمووود، امری است کاملا تخصصی. لذ ا تنها مجریان حرفه ای این کار از عهده انجام آن به خوبی بر می آیند. حال شاید بزرگترین دغدغه شما این باشد که عملیات تعمیر و بازسازی رنگ ترموود را باید به دست چه کسی بسپارید. شاید پیدا کردن مرکز تخصصی تعمیر و بازسازی رنگ ترموود، کار ساده ای برای شما نباشد. البته حق هم دارید، این کار نیازمند جستجوی فراوان بوده و خود به تنهایی نمی توانید بهترین مرکز تعمیرات و بازسازی رنگ را پیدا کنید.( بازسازی ترموود )

اما نیازی به نگرانی در این خصوص نیست. ما به شما کمک خواهیم کرد تا به آنچه که می خواهید، خیلی زود دست پیدا کنید. شما متقاضیان گرامی می توانید از طریق این مجموعه اقدامات لازم را انجام دهید. در اینجا مجریان تخصصی که تجارب و تخصص کافی در زمینه ترمیم رنگ و چوب ترموود را دارند، به شما خدمات مفیدی را ارائه خواهند داد. تمام امور‌‌‌‌‌ مربوط به تعمیرو بازسازی بانهایت دقتو تمرکز صورت گرفته وحتما رضایت شما عزیزان رادر پی خواهد داشت. درضمن میتوانید از خدمات مقرون بصرفه هم برخوردار شوید. چون کمترین تعرفه برای این کار درنظر گرفته شده است.

جهت استعلام قیمت ترمووود و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۲۹۸۷۳۴۲
09122987342